شناسه محصول : 3

مارک فلزی | لوگو فلزی

لوگو یا مارک یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی شده و  اولین و موثرترین گام برای معرفی یک برند کسب و کار یا مجموعه و سازمان باشد. مارک یا لوگو یک برند می‌تواند گاه اهداف، توع خدمات، اسم، شعار، افق دید و… یک مجموعه را در نگاه اول به مشتری، کاربران و مخاطبان آن مجموعه انتقال دهد

توضیحات

مارک فلزی یا لوگو فلزی معرف و شناسه برند شما

لوگو یا مارک یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی شده و  اولین و موثرترین گام برای معرفی یک برند کسب و کار یا مجموعه و سازمان باشد. مارک یا لوگو یک برند می‌تواند گاه اهداف، توع خدمات، اسم، شعار، افق دید و … یک مجموعه را در نگاه اول به مشتری و کاربران و مخاطبان آن مجموعه انتقال دهد، از این رو در طراحی و چاپ و انتخاب آن باید دقت لازم را داشت.

این نشانه گرافیکی به وسیله شرکت‌های تجاری، تولیدی و صنعتی و هم‌چنین کسب وکارهای کوچک استفاده می‌شود تا از این طریق نوع خدمات اهداف و محصولشان را سریع‌تر به مخاطب معرفی کنند. مارک یا لوگو یک برند به واسطه خلاقیت، منحصر به فرد بودن و بصری بودن در اذهان حک شده و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب به همراه خواهد داشت؛ از این رو مطمئن شوید مارک برندتان را روی همه متعلقات و محصولات تجاری و ارائه‌ها قرار داده اید که به سرعت شناخته شوید و به واسطه‌ی ارائه شناسه برند خود در خاطر مشتریانتان به یاد بمانید.

 

 

بررسی انواع مارک و لیبل | بررسی انوع لوگو

مارک و لیبل برند شما حکم یک امضا برای شرکت و مجموعه شما را به همراه دارد. از داشتن مارکی که تصویر شرکت شما را به درستی منعکس کند و و همچنین از کیفیت بالا و مطلوبی برخوردار باشد مطمئن شوید؛ کیفیت یعنی حرفه ای بودن! انتخاب مارک و لیبل با کیفیت و متناسب با با نیاز برند، خبر از این می دهد که تجارت شما قانونی، قابل اعتماد و معتبر است، اما انتخاب مارک بی کیفیت و ضعیف اعتماد را به مشتری القا نخواهد کرد، در نظر داشته باشید که یک شناسه با کیفیت و قوی از برند شما می‌تواند یک احساس قوی از اعتماد را ایجاد کند.

 

بررسی تخصصی » مارک فلزی | لیبل فلزی | لوگو فلزی | آرم فلزی

امروزه بازار مصرف مارک و لیبل فلزی طیف وسیعی از صنایع و مشاغل گوناگون را در بر می گیرد.

یکی از زیباترین و در عین حال لوکس ترین انواع مارک ها جهت نشان دادن شناسه برند شما به مخاطبان و مشتریانتان را می توان مارک و لوگو از جنس فلز نام برد که این محصول را مارک فلزی، لیبل فلزی و یا لوگو فلزی می‌نامند. مجموعه چاپ صنعتی ثامن مارک این افتخار را دارد که به عنوان تولید کننده این محصول، خدمات خود را در در اختیار تولیدکنندگان محترم قرار دهد. مارک و لیبل فلزی یکی از رایج ترین نوع تولیدات در تیراژهای بالا می‌باشد چرا که با حفظ کیفیت، از لحاظ چاپ و هزینه تولید نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. ثامن مارک تولید کننده مارک فلزی در تولید پلاک فلزی هیچ محدودیتی در رنگ‌بندی و طراحی برای مشتری و تولید کننده محترم قائل نشده و با استفاده از پخت رنگ ( رنگ کوره ای ) و روکش مقاوم بر روی مارک‌های فلزی تولید شده، کیفیت بسیار بالا و ماندگاری مناسب محصولات خود را تضمین می‌کند. همچنین با توجه به قابلیت بالای فلز در ضربه پذیری و فرم گیری، می‌توان بر روی آن عملیات پرس کاری نیز انجام داد که با استفاده از این تکنیک می‌توان حروف و علامت‌های مورد نیاز در طرح را به صورت برجسته بر روی مارک فلزی و آلومینیومی نشان داد.

لیبل و مارک های تولید شده از جنس فلز بسیار شکیل و با دوام بوده که در طرح و رنگ های مختلف قابل استفاده در صنایع و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ، آسانسور و … که در ادامه به صورت مفصل به آن‌ها اشاره خواهیم کرد چاپ و تولید می‌شوند.

 

کاربرد و موارد استفاده مارک استیل و لوگو فلزی

همانطور که گفته شد با توجه به گستردگی و تنوع استفاده از مارک ها و لوگوهای فلزی،

لیستی از از پر مصرف‌ترین محصولاتی که مارک یا شناسه برند شما می‌تواند بر روی آن‌ها قرار بگیرد را

در ادامه به عرض می‌رسانیم، با ما همراه باشید؛

 

 مارک فلزی صنایع ذوب آهن

 مارک فلزی درب و کرکره برقی

 مارک فلزی صنایع روشنایی

 مارک فلزی مبلمان

 مارک فلزی لوگو شرکت

 مارک فلزی پوشاک

 مارک فلزی صنایع پزشکی

 مارک فلزی پشت چسبدار

 مارک فلزی پمپ

 مارک فلزی صنایع فولاد

 مارک فلزی خودرو

 مارک فلزی موتور

مارک فلزی دوچرخه

 مارک فلزی تجهیزات آشپزخانه

 مارک فلزی آبگرمکن

 مارک فلزی سررسید و تقویم

 مارک فلزی یخچال

 مارک فلزی ابزارآلات صنعتی

 مارک فلزی کاشی و سرامیک

 مارک فلزی فن و هواکش

 مارک فلزی محصولات

 مارک فلزی حاوی بارکد

 مارک فلزی شماره سریال

 مارک فلزی اموال

 مارک فلزی ساده و برجسته

 مارک فلزی استیل و آلومینیوم

 مارک فلزی بخاری

 مارک فلزی کولر ✔

 

ویژگی‌های طراحی مارک فلزی زیبا و استاندارد

به طور کلی می‌توان گفت طراحی یک مارک یا لیبل باید ساده و گویا، منحصر به فرد و در ارتباط با موضوع کسب و کار باشد

همچنین طرح نهایی آرم فلزی باید جذابیت بصری داشته و با مخاطب ارتباط برقرار کند.

در ادامه به برخی از معیار هایی که هنگام طراحی باید در نظر داشته باشید را نام خواهیم برد :

  • اعتبار و سنخیت : یک طراحی خوب و موفق باید بتواند ارتباطی دو طرفه و صادقانه بین نام تجاری و برند و تجارتی که به آن اشاره دارد، برقرار نماید.
  • انعطاف پذیر : یک طراحی خوب و موفق باید بتواند بدون تغییر در ظاهر و معنی و مفهوم آن به دو صورت سیاه و سفید (تکرنگ) و تمام رنگی چاپ و در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.
  • ماندگار و پایدار : یک طراحی خوب و موفق باید بتواند در طول زمان همراه با کسب و کار شما تکامل پیدا کند و ماندگاری خود را با تحمل طرح‌ها و مدهای مختلف در طول زمان از دست ندهد.
  • ✔ طراحی باید با موضوع، مفهوم و خصوصیات برند هم‌خوانی داشته و معنای خود را به سرعت به مخاطب انتقال دهد.
  • یک طراحی خوب و موفق را باید بتوان به صورت آنلاین در وب‌سایت‌ها و هنگام کارهای چاپی بدون هیچ مشکلی استفاده نمود.
  • ✔ لوگو فلزی باید قادر به احراز حقوق مالکیت خود از نظر قانونی باشد یعنی منحصر به فرد و قابل ثبت باشد.

نمونه طراحی مارک در نرم‌افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور

لینک های مرتبط

چاپ فلز

چاپ استیل

مارک کروم

پلاک فلزی

اهمیت استفاده از برچسب های فلزی با کیفیت در صنایع مختلف

برچسب‌های فلزی به‌عنوان راه‌حل‌های بادوام برای علامت‌گذاری تجهیزات و دارایی‌های مهم شناخته می‌شوند. به‌ویژه در صنایع بسیار تحت نظارت، مانند هوافضا و دفاع. برچسب‌های فلزی انتخاب پیشرو برای برآورده کردن تمام مشخصات و الزامات علامت‌گذاری اقلام دقیق هستند.

هنگام خرید برچسب‌های فلزی جدید برای کسب‌وکار خود، همیشه مهم است که دارایی‌ها، کاربردها، شرایط محیطی و مواد برچسب را در نظر بگیرید. هر نوع برچسب برای برآورده کردن الزامات کاربردی منحصربه‌فرد طراحی‌شده است. همچنین باید مقدار برچسب موردنظر را در نظر بگیرید، زیرا برچسب‌های فلزی بادوام‌تر و تخصصی‌تر ممکن است هزینه بالاتری داشته باشند. تعویض مکرر برچسب‌ها می‌تواند هزینه‌بر و زمان‌بر باشد، بنابراین برچسب‌های فلزی را بادوام موردنیاز برای ماندگاری دارایی‌های خود انتخاب کنید. در اینجا برخی از مهم‌ترین نکاتی که باید در مورد خرید لیبل های فلزی بدانید آورده شده است.

آنچه باید قبل از خرید برچسب فلزی بدانید

ازآنجایی‌که برچسب‌های فلزی معمولاً به‌عنوان وسیله‌ای دائمی برای شناسایی استفاده می‌شوند، ابتدا باید مشخص کنید که کدام دارایی‌ها علامت‌گذاری می‌شوند. برنامه‌ریزی دقیق از قبل به شما درک بهتری از طرح‌های مختلف برچسبی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید می‌دهد و می‌توانید مقدار سفارش موردنظر خود را با دقت بیشتری تخمین بزنید. شناسایی دارایی‌هایی که برچسب‌گذاری می‌کنید و الزامات کاربردی خاص برای هرکدام نیز به کاهش احتمال نیاز به جایگزینی برچسب‌ها به دلیل ناسازگاری یا طراحی ضعیف که الزامات قانونی را برآورده نمی‌کند، کمک می‌کند. نیازها برای هر برنامه خاص می‌تواند بسیار متفاوت باشد. در زیر چند مورد از رایج‌ترین کاربردها برای برچسب‌های فلزی آورده شده است:

هوافضا و دفاع: هردوی این صنایع با الزامات سختگیرانِ برای عملیات و ردیابی تجهیزات اداره می‌شوند. یک مثال مرتبط وزارت دفاع ایالات‌متحده (DoD) است که برای ردیابی و نظارت بر استفاده از تجهیزات کنترل‌شده به برچسب‌های شناسایی منحصربه‌فرد (UID) نیاز دارد. همچنین بسیاری از شرایط محیطی شدیدی وجود دارد که دارایی‌های وزارت دفاع ممکن است در معرض آن‌ها قرار گیرند، به‌ویژه برای هواپیماها، کشتی‌ها و وسایل نقلیه نظامی. شرکت‌هایی که در این صنایع فعالیت می‌کنند اغلب به برچسب‌های فلزی بادوام مانند برچسب‌ها و برچسب‌های سفت‌وسخت Metalphoto® روی می‌آورند تا از یکپارچگی تلاش‌های مدیریت دارایی خود اطمینان حاصل کنند.

فرآوری مواد غذایی: تقریباً تمام تجهیزات مورداستفاده در صنعت فرآوری مواد غذایی باید سطوح تمیزی داشته باشند و از موادی استفاده کنند که به‌عنوان “درجه غذایی” تعیین‌شده‌اند. یکی از رایج‌ترین موادی که در تجهیزات فرآوری مواد غذایی یافت می‌شود، فولاد ضدزنگ است. فولاد ضدزنگ دارای تعدادی ویژگی است که آن را به یک ماده تجهیزات استاندارد در صنایع غذایی تبدیل می‌کند. وقتی نوبت به علامت‌گذاری این دارایی‌ها می‌رسد، برچسب‌های فولادی ضدزنگ راهی ایمن و قابل‌اعتماد برای حفظ همان سطح تمیزی ارائه می‌دهند.

صنعت سنگین: تجهیزات صنعتی اغلب می‌توانند منابع ساییدگی، دماهای شدید و قرار گرفتن در معرض احتمالی با مواد شیمیایی را تجربه کنند. بسیاری از مشاغل فلز را به‌عنوان ماده برچسب انتخاب می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که برچسب دارایی آن‌ها می‌تواند در برابر این شرایط سخت مقاومت کند. نصب برچسب فلزی در محیط صنعتی تضمین می‌کند که بدون توجه به فرسودگی تولید، حمل‌ونقل و ذخیره‌سازی، قابل‌خواندن باقی می‌ماند. برچسب‌های آلومینیومی Metalphoto و فولاد ضدزنگ در کاربردهای صنعتی و تجهیزات سنگین استفاده می‌شوند.

شرایط محیطی: علاوه بر کاربردهای خاص، شناسایی هرگونه شرایط محیطی که ممکن است یک برچسب در معرض آن قرار گیرد نیز مفید است. اگر دارایی‌های و تجهیزات در خارج از منزل قرار گیرند یا منتقل شوند، احتمال قرار گرفتن در معرض باران، UV، برف و دمای شدید وجود دارد. شن و ماسه و خاک نیز آلاینده‌های رایجی هستند که می‌توانند باعث آسیب ناشی از سایش، به‌ویژه در مناطق ساحلی و آب‌وهوای خشک شوند. منابع ضربه، مانند سایر قطعات تجهیزات یا وسایل نقلیه، در بسیاری از محیط‌های تولیدی رایج هستند، و همچنین ممکن است در محل از مواد شیمیایی خشن استفاده شود که می‌تواند به برچسب‌ها آسیب برساند. درک دقیق الزامات عملکرد برچسب‌های فلزی به شما کمک می‌کند تا بهترین ماده را برای کار انتخاب کنید. هر گزینه مواد دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که آن را برای مقاومت در برابر عناصر خاص در فضای باز و سایر شرایط محیطی مناسب می‌کند.

انتخاب یک بستر: هر بستر فلزی مورداستفاده برای ساخت لیبل شما دارای خواص منحصربه‌فردی است که بر دوام و ظاهر محصول نهایی تأثیر می‌گذارد. مقایسه الزامات برنامه شما با این گزینه‌ها انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای نیازهای شمارا آسان می‌کند. آنچه باید قبل از خرید لیبل فلزی بدانید.

آلومینیوم آنودایز حساس به نور متال فوتو بادوام‌ترین ماده برچسب موجود است و برای سخت‌ترین صنایع و کاربردها استفاده می‌شود. برچسب‌های متال فوتو با استفاده از یک فرآیند تولید منحصربه‌فرد ایجاد می‌شوند.

steel logo badge | لیبل فلزی - مارک فلزی - لوگو فلزی - برند فلزی - نشان فلزی
Metallic Logo Plate | لیبل فلزی - مارک فلزی - لوگو فلزی - برند فلزی - نشان فلزی

 

اطلاعات بیشتر

نام لاتین محصول

metal brand logo badge

رنگ بندی

بدون محدودیت در رنگ بندی

زمان تحویل

تماس بگیرید

سایز

تولید در سایز دلخواه مشتری

جنس

فلزی

تضمین کیفیت

بله

قابلیت طراحی و شخصی سازی

بله

تضمین کیفیت

بله

دیگاه خود را بنویسید
  1. حسن پور

    در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی با ما در تماس باشید

محصول مرتبط

با موفقیت به سبد خرید اضافه شد !

مشاهده سبد خرید
X
سفارش یا مشاوره از طریق واتس آپ